Úvod -> Obchodné podmienky

Vyhľadávanie         [+/-] nastav
Ponuka
Akcie, ponuky
Sortiment výrobcov
Výpredaj VN transformátorov
TOP produkty
Zväčšiť
Nár. Sada Kľúčov ProsKit SD-2320M
Mini račňa v tvare T s nadstavcami. • Vyrobené z kvalitnej ocele a gumy pre ...
PLU: 78364 Cena: 7.80 €

Zväčšiť
BT Minútka digitálna CA02B - čierna
• podsvietený LCD displej • dotykové ovládanie • vysoká kvalita prevedenia hl...
PLU: 77253 Cena: 0.00 €

Zväčšiť
Kábel sieťový 6 zásuviek - 2m s nožným vypínačom
Predlžovací prívod s nožným vypínačom PP101. • počet zásuviek: 6 • prierez vo...
PLU: 55498 Cena: 8.30 €

Zväčšiť
Nár. Sada Kľúčov ProsKit SD-2318M
Mini račňa so skrutkovacími nadstavcami. • Mini račňa je vyrobená z nehrdzavej...
PLU: 57886 Cena: 23.00 €

Zväčšiť
Čistiaci prostriedok NIKWAX Tech Wash 300ml
Špeciálny prací prostriedok pre impregnované textílie. Obnovuje priedušnosť a vo...
PLU: 49042 Cena: 9.50 €
Dôveryhodná firma Gold

Obchodné podmienky

Obchodné podmienky platné od 1.2.2016

V záujme lepšej spolupráce a predchádzaniu nedorozumeniam prosíme prečítajte si pozorne tieto informácie:

Objednávky:

Objednávky prijímame: telefonicky, internetom (emailom), internetom v i-Shope, faxom, písomne, osobne. Pracovná doba: Po - Pia: 7.00-16.00 hod.

Doporučujeme pre objednávanie tovaru využívať i-shop.
Internetové objednávky su jednoznačné a sú vybavované prednostne.

Objednávka musí obsahovať:

  • úplnú a presnú fakturačnú adresu (prípadne vaše zákaznícke číslo), telefonické spojenie (pre možnosť konzultácie v prípade nečitateľnosti objednávky (faxu), ponuky ekvivalentov atď.)
  • adresu pre doručenie – iba ak je rozdielna od fakturačnej
  • presný názov tovaru podľa nášho katalógu, (prípadne Aswo kód) počet kusov, cenu
  • oznámenie zmluvnej ceny, ak táto bola predtým dohodnutá
  • dostatočnú technickú špecifikáciu tovaru (napr. originálne objednávacie číslo podľa servisného manuálu, originálne číslo videohlavy, VN trafa, prípadne typ puzdra, prevedenie ak to z označenia súčiastky nie je dostatočne zrejmé, alebo hrozí jej zámena)
  • spôsob vybavenia zákazky (obvykle Slovenská pošta alebo UPS na dobierku, ako aj možnosť alebo nemožnosť delenia objednávky)
  • organizácie a firmy ďalej uvedú: IČO, DIČ (platcovia DPH)
  • kontaktnú a oprávnenú osobu
  • Podpis, pečiatku firmy, organizácie

Kópia objednávky z i-shopu je kvôli Vašej kontrole automaticky zasielaná aj na Vašu emailovú adresu. Ak požadujete potvrdenie objednávky emailom, je potrebné to uviesť v objednávke. Objednávky emailom, i-shopom alebo telefonické je možné stornovať do 1 hodiny. Po tomto čase je tovar zvyčajne expedovaný. Tovar ktorý je na špeciálnu objednávku (neskladové položky) a bol už pre Vás objednaný, nie je možné stornovať ani vrátiť! Pri objednávke neskladových položiek, alebo väčšieho množstva tovaru ako je pre nás bežné, môže byť požadovaná platba vopred.
Vyhradzujeme si právo odmietnuť objednávku ak dodacia doba alebo podmienky objednávky sú pre nás neprijateľné, alebo má zákazník voči nám finančné záväzky.
Pri objednávkach do 6,65 € je účtovaný vyšší manipulačný poplatok, preto doporučujeme zvážiť rentabilnosť takýchto objednávok s nízkou hodnotou.

Ceny tovaru:

Ceny na našich WWW stránkach sú vrátane DPH. Plnenie objednávky je v aktuálnych cenách v našej databáze, alebo na internete v čase doručenia objednávky (i-shop je denne aktualizovaný: ceny aj skladové množstvá) pokiaľ nebola dohodnutá iná cena, prípadne vypracovaná cenová ponuka. Pri telefonických objednávkach doporučujeme informovať sa na aktuálnu cenu tovaru. Predíde sa tým nedorozumeniu pri zvýšení ceny, prípadne budete milo potešení nižšou cenou. Vyhradzujeme si právo zmeny cien o ±5-10% bez predchádzajúceho upozornenia. Ceny sa menia priebežne podľa aktuálneho nákupu (bežne aj smerom dole). Ceny zobrazené v i-shope platia iba pre tovar a množstvo ktoré je skladom. Vyšší nárast cien konzultujeme so zákazníkom. Akciové ceny platia počas trvania akcie alebo do vypredania tovaru. Tovar zasielame na dobierku alebo predfaktúru. Platba na predfaktúru je možná iba v odôvodnených prípadoch a pre hodnotu tovaru vyššiu ako 100€. V zásielke spolu s tovarom obdržíte faktúru, ktorá je súčasne dodacím listom, prípadne záručným listom. Firma je platcom DPH.

Upozornenie: Tovar v košíku až do odoslania objednávky nie je pre Vás rezervovaný!

Upozornenie: Pri niektorých položkách nemusí byť uvedená predajná cena. Sú to položky, ktoré sú v štádiu naskladňovania tovaru, alebo nie sú skladom a dochádza u nich k výrazným a častejším zmenám v nákupných cenách. Objednávka takýchto položiek je nami akceptovaná až po našom upresneni predajnej ceny a jej spätnom potvrdení emailom od zakaznika. V opačnom prípade, alebo bez odsúhlasenia aktuálnej ceny budú tieto položky z objednávky zrušené.

Zľavy:

Tovar máme rozdelený do tovarových skupín podľa ich určenia a cieľovej skupiny odberateľov.

Anténna technika, konektory, káble Pre požiadanie/získanie cenovej hladiny VOC v týchto skupinách je potrebné mať primeraný počet objednávok v odpovedajúcej hodnote pre danú tovarovú skupinu.Pri prvých nákupoch musí byť z objednávky zjavné, že tovar slúži pre ďalší predaj. Počet kusov, položiek alebo výška objednávky musí tomu odpovedať!
Biela technika
GSM príslušenstvo a ND
Diaľkové ovládače
Schémy, katalógy, literatúra
Elektronické stavebnice
Elektronické súčiastky a diely pre servis Pre požiadanie/získanie VOC cien v tejto skupine je potrebný ročný odber min. 663,88 € bez DPH. Skôr je možné získať túto VOC hladinu ak je vopred zrejmé, že tento limit bude bezpečne splnený

Zákazník ktorému bude pridelená VOC cenová hladina na elektronické súčiastky automaticky získava všetky VOC cenové hladiny pre všetky ostatné tovarové skupiny. Pri ročnom odbere nad 3319,39 € bez DPH je možné získať ďalšiu percentuálnu zľavu. Zľava má trvalejší charakter. Odbery sú vyhodnocované niekoľko krát ročne. Pri výraznejšom poklese odberov bude táto zľava alebo VOC hladina odobraná. Zľavu 5-10% je možné získať (po dohode) pri jednorazovej objednávke nad 331,94 € bez DPH. (To neplatí pre zákazníkov ktorí už majú priznanú percentuálnu zľavu). O zľavu (cenu dohodou) je možné požiadať aj pri objednávke väčšieho množstva kusov z jednej položky. Pri objednávke kde bola dohodnutá cena alebo veľkej objednávke kde bola dohodnutá individuálna cena alebo vypracovaná cenová ponuka pre daný obchodný prípad, nie je už poskytovaná ďalšia percentuálna zľava. Registrovaným zákazníkom sa po prihlásení v i-shope zobrazujú im priradené ceny automaticky.

Expedícia:

Väčšinu súčiastok a ND máme skladom a tovar expedujeme takmer ihneď (maximálne na ďalší pracovný deň) pokiaľ nie je dohodnuté inak, alebo nie je iný vážny dôvod (napr. neúplne vybavená objednávka a príjem nového tovaru o 1-2 dní). Termín beží od prijatia objednávky do dátumu expedície. Dobou vybavenia sa vždy rozumie časové rozmedzie od obdŕžania objednávky do podania zásielky na poštu. Objednávky evidujeme 30 dní. V prípade, že predpokladaný termín vybavenia objednávky je dlhší ako 30 dní, zákazníka informujeme a objednávku evidujeme iba s jeho súhlasom. Ak nie je možné vybaviť objednávku naraz, bude expedovaná po častiach v závislosti od termínov dodania tovaru, podľa nášho uváženia s ohľadom na požiadavky zákazníka pokiaľ nie je dohodnuté inak.

Objednávky prijaté do cca 12-tej hodiny sa snažíme expedovať ešte tento deň.
Uzávierka objednávky tovaru ASWO ktorý nie je skladom je každý deň o 15,00 hod. Tovar ASWO je objednávaný denne, dovoz tovaru je 5x týždenne, termín dovozu k nám je uvedený pri jednotlivých položkách (ak je známy).
Objednávky tovaru od iných dodávateľov sú priebežné.

Ostatné:

Technické parametre sú prevzaté od výrobcov alebo z iných katalógov a sú iba informatívne. Obrázok sa môže mierne líšiť (nie podstatným spôsobom) od skutočnosti. Tovar, súčiastky, náhradné diely označené v NÁZVE tovaru "orig.", "originál" alebo originálnym objednávacím kódom daného výrobcu ZARIADENIA pochádzajú zo skladov tohto výrobcu. Takto označený tovar má presne určený pôvod a tým aj ZARUČENÚ KVALITU a funkčnosť. Súčiastky bez označenia, alebo s iným označením, prípadne skratkami, sú nakupované od rôzných dealerov, predajcov, alebo je to uvedené na súčiastke.

Pre výrobcov a pri väčšom odbere platia ceny dohodou, alebo na Vašu žiadosť vypracujeme cenovú ponuku, ktorá musí obsahovať presný typ, množstvo a termín dodávky. Tovar zostáva majetkom firmy až do jeho úplného zaplatenia. Nenesieme žiadnu zodpovednosť za neskoré dodanie alebo nedodanie tovaru zavinené prepravnou službou, vinou výrobcu, dodávateľa alebo iných nepredvídateľných prekážok. Objednaním tovaru alebo prevzatím zásielky kupujúci berie na vedomie a súhlasí s našimi obchodnými podmienkami.

Akékoľvek odchýlky od našich VOP musia byť vzájomne dohodnuté v príslušnej kúpnej zmluve. Dohoda o iných podmienkach a požiadavkách musí byť písomná a podpísaná predávajúcim. V opačnom prípade su neplatné.

Adresa orgánu dozoru alebo dohľadu:

Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj
Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov 1

Ochrana osobných údajov

Zaručujeme plnú ochranu Vašich osobných údajov pred zneužitím. Všetky informácie, ktoré uvediete o svojej osobe, sú chránené v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Vaše údaje nebudú poskytnuté tretím stranám s výnimkou údajov ktoré sú nevyhnutné pre doručenie vašej zásielky.

Prístup registrovaného kupujúceho obchodu a možnosť objednávania sú chránené prístupovým heslom, ktoré pozná len registrovaný kupujúci. Za zneužitie prístupového hesla nenesie predávajúci žiadnu zodpovednosť.

Súčasťou obchodných podmienok sú Záručné podmienky.